Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Filmy kodowane w HEVC.x265 nie są dostępne.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Nowe wersje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raf696
VIP



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sie 28, 2022 22:22    Temat postu: Filmy kodowane w HEVC.x265 nie są dostępne. Odpowiedz z cytatem

Witam. Używam was od lat i żaden inny tego typu program nie działa tak dobrze jak wasz. Osobiści ta ja preferuję napisy w języku angielskim, a dzięki wam, taka opcja też jest.
Dobra starczy pochlebstwa. Very Happy

Otóż co zauważyłem, że filmy kodowane W HEVC.x265 nigdy nie są znajdowane przez napiProjekt, chociaż istnieją w bazie danych do x264 i są dobrze zsynchronizowane.
x265 już jest używany od.. nie wiem 3-4 lat? I jest bardzo popularny gdyż potrafi zmniejszyć wielkość pliku do prawie 3/5, a nawet 1/3 wielkości pliku, równocześnie utrzymując jakość. Ale zresztą na pewno to wiecie.
Więc pytanie, czy macie w planach to jakoś połączyć, czy jest to niemożliwe i będę dalej musiał chodzić do Opensubtitles i Ściągać napisy stamtąd czy to x264 czy x265, skoro jak wspomniałem i te i te są poprawnie zsynchronizowane. Ja wiem że starsze telewizory nie posiadają codec-a x265 więc x264 jeszcze nadal będzie używany, choć jest mniej wydajny.

Dzięki
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Sie 28, 2022 22:22    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
panidiuna



Dołączył: 23 Mar 2018
Posty: 3

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Paź 16, 2022 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,
U mnie działa bez problemu z x265, może jest to kwestia rozszerzenia pliku? Na mp4/mkv działa ok. Przychodzi mi jeszcze do głowy ew. problem z firewallem windowsowym,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Nowe wersje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group