Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Parę problemów z dodawaniem napisów/okładek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raf696
VIP



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 19:43    Temat postu: Parę problemów z dodawaniem napisów/okładek Odpowiedz z cytatem

Cześć.
Mam parę problemów/sugestii co do dodawania napisów/okładek.
1.
Często się zdarza, że jak próbuję dodać napisy, to system nie rozpoznaje języka, przez co nie zostaje on dodany. Czy nie uważacie że w takim przypadku powinna być opcja "Wybierz język", skoro ja wiem czy dodaję polski czy angielski?
2.
Jeśli dany tytuł ma Już wprowadzone jako okładkę "Okładka wkrótce dostępna", to ja, posiadając już właściwą okładkę, nie jestem w stanie jej dodać/upload z pliku na moim systemie. Czy taka opcja nie powinna być dostępna?

3.
Czy chcecie, abym dodawał napisy które przetłumaczyłem "maszynowo" z angielskiego? W tych czasach te tłumaczenia są dość niezłe, a czasami przepatrzę je trochę i jak zauważę że tłumaczenie zmienia sens zdania, to poprawię. Angielski mam biegły, ale niestety jako że bardzo wolno piszę na klawiaturze, często poprawię 1/3-1/4 filmu i się zniechęcam (ten post pisałem chyba z godzinę). Więc, czy mam takie napisy wysyłać jeśli żadne nie istnieją? (mogę dodać jako autor "Maszynowo tłumaczone". Co wy na to?)

I jeszcze jedno pytanie co do ściągania.
Nie wiem dlaczego, ale chyba jeszcze nigdy program nie znalazł napisów do filmów kodowanych codekiem x265 HEVC, chociaż napisy te istnieją i system je znajduje, jeśli film był kodowany jakimkolwiek innym. Czy to jakieś przeoczenie?

I chyba tyle. Macie super program, tylko parę małych detali brakuje.
Dzięki. Cześć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 19:43    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group